Jak probíhá
trénink Gymnathlonu?

Milí rodiče, ať už je vaše dítě začínající sportovec nebo pokročilý sporťák, naším cílem je, aby si z každého tréninku Gymnathlonu odneslo jen ty nejhezčí zážitky! 🥰 Proto vám představíme jeho průběh, abychom vám pomohli vašeho sportovce správně namotivovat a co nejlépe ho připravit na to, co ho čeká.

Uvědomujeme si, že pro řadu dětí je úvodní trénink Gymnathlonu první organizovanou sportovní zkušeností, a je zcela na místě, pokud máte obavy, zdali je na ni váš malý sportovec připravený. Naši trenéři však udělají maximum proto, aby z něj všechny děti odešly nadšené. 🤩

Před tréninkem

Se všemi dětmi se posadíme do kroužku, pozdravíme a vzájemně představíme. Také představíme našeho maskota opičáka Maxe 🐵, který na děti bude na každém tréninku dohlížet a pomáhat jim s motivací. Je to náš velký kamarád a moc rád s dětmi sportuje! V průběhu kurzů Junior, Sportmix a Active bude po týdnu kolovat mezi dětmi a shromažďovat do svého zápisníčku 📗 sportovní zážitky, o něž se vždy na začátku tréninku společně podělíme, v kurzu Baby bude hlavně povzbuzovat a fandit.

Průběh tréninku

Po úvodním pozdravení a vzájemném sdílení sportovních zážitků z uplynulého týdne přišel čas vrhnout se konečně do trénování… zakřičíme si náš týmový pokřik “Sportu zdar!” 🗣️ a jde se na to! Hned úvodní zahřívací hrou vtáhneme děti do tréninkového nadšení, ve kterém děti udržíme po celou dobu tréninku hravými, pestrými a zábavnými cvičeními.

Konec tréninku

Na konci se opět posadíme do kroužku, vydýcháme a shrneme si dnešní trénink. Konečně přišel čas na zaslouženou odměnu - dětem rozdáme hrací plány 🗺️, do kterých si budou moci nalepit svoji první samolepku 👍. Bude to náš pravidelný závěrečný rituál. Rozloučíme se, dáme si placáka a budeme se těšit zase na příště! 👋